מגדלי אלרוב מקבוצת אקירוב

פרויקט המגורים היוקרתי ברחוב פנקס בצפון תל אביב
רשימת דייריו כוללת את אהוד ברק,סמי עופר,אפי ארזי,ברוך איבצ`ר משה פודהוצר בני שטימנץ ושאר נציגי האלפיון טרנד מגדלי היוקרה תפס תאוצה ומילא את קו הרקיע של תל אביב לגור במגדל מגורים בשכונת פארק צמרת היוקרתית משמעותו ליהנות מאי שליו או ממובלעת שקטה, יוקרתית ומפנקת במיוחד.

לצד המרחבים הפתוחים של הפארק, או בטבורה של שכונה סגורה ושלווה, או ברובע פנימי נחבא אך במרחק רגעים מהעסקים והבילויים של העיר התוססת.

בלב תל-אביב , בשכונת פארק צמרת היוקרתית עתיד לקום מגדל מגורים גורד שחקים מפואר מעל 30 קומות בסטנדרט בנייה שטרם נראה בישראל הינו פרויקט המביא לישראל סטנדרט חדש של מגורים המשלבים דירות פאר מרווחות עם מתקני פינוק כבבית מלון חמישה כוכבים דה-לוקס ,כגון:
  • ספא מפואר
  • חדר כושר מאובזר
  • אולם סקווש
  • בריכה פנימית
  • בריכה חיצונית ועוד...

"מגדלי אלרוב"
זה הרבה יותר מבנין מגורים הבנין נותן ביטוי אמיתי לתפיסה הטוענת שאפשר לשלב בין פנאי לבין שלווה, מכיוון שהם שני מרכיבים חשובים בחיים.

מגדלי אלרוב פתוח לצפייה 365 יום בשנה שהוא מציג חדשנות אדריכאלית המגדירה מחדש את קו הרקיע של תל אביב היכולת לראות את החיים בלובי ברגע אחד וברגע השני את החיים בפארק מהכניסה לדירה שלך זו אחת החוויות המרגשות ביותר בכל זמן תיכנון האדריכלי מתנשא לגובה של למעלה מ- 30 קומות כאשר משלברעננות וחדשנות.

מגדלי אלרוב פרספקטיבה חדשה בואו לגלות את פשטות ואלגנטיות של המגדל בכל מקום, התענוג על אותם חלונות זכוכית יוקרתים,מרפסת שמש רחבת ידים הדירות עצמן תוכננו ללא עמודים פנימיים כך שאתם יכולים יכולים לעצב את הדירה שלכם ככל העולה על דימיונכם, הגמישות הזו נותנת לכם להחליט על הסידור הפנימי,מה ששונה הוא מה שקובע בתוך הדירה.
בכל מקום שזה אומר פרטיות מוחלטת, מבת פנורמי מהמם הנצפה מהריצפה לתיקרה.

*המחירים המצוינים במודעות המופיעות באתר הנם נכונים ליום פרסומם ויתכן ויחולו בהם שינויים בהתאם לשינוי בעלי הנכסים.

נשמח לעמוד לרשותכם

אלון ראובן - מנכ"ל ובעלים מנהל מחלקת שוק ההון ונכסים מניבים
alon@alonestate.com 054-7347349
איציק אטס מחלקת משרדים/מסחר/
לוגיסטיקה/תעשייה

itsik@alonestate.com 050-5389555

או חייגו למשרדנו:08-9256126

פקס:08-9256125

כתובת:המלאכה 2, אזור תעשיה צפוני, לוד

מירי אלון מנהלת מחלקת מגורים פרויקטים חדשים miri@alonestate.com 054-6250170

פיתוח האתר